Drugie się zaczyna…

with 4 komentarze

Nawiązałem współpracę z Polskim Domem Kreacji i złożyłem trzeci numer kobiecego pisma Lady’s Club. Praca bardzo fajna – bo bez ograniczeń w doborze materiału zdjęciowego. A tak poza tym zawsze chciałem składać pismo dla kobiet – więc składam, ku uciesze swojej i zleceniodawcy. Oto parę rozkładówek.

4 Odpowiedzi

 1. pajeczaki
  |

  ladne szpilki :]
  nie znam tego pisma, bo nie kupuje pism kobiecych… czy to by przyciagnelo moja uwage? nie podoba mi sie logo ;P
  ale w srodku – to naprawde dobra robota!!

 2. OQL
  |

  Pismo targetowane jest na panie bogate i bogatsze. Drukowane jest w 20 tys. egzemplarzy (dane wydawcy) i rozdawane za free w różnych salonach i klinikach „piękności”, itp. Z logotypem to ja nie dyskutuję – też średnio mi się podoba. Nawet nie wiesz ile czasu je ustawiałem na okładce, żeby to dobrze wyglądało. PS. mam jeszcze egzemplarz autorski więc jak chcesz mogę ci go podarować.

 3. pajeczaki
  |

  tak przypuszczalam, ze chodzi o jakies luksusowe sprawy – te perly… 😉 byc moze troche mi nie pasuje to logo, bo sie przyzwyczailam do prostego kroju (np Elle) bez ozdobnikow.
  ok – chetnie zerkne. namiary na miala wrzucam.

 4. Okładka nie przemawia tylko przez to Logo, ale jeśli nie było wpływu, to nie ma co dyskutować. Sam środek jest z charakterem pokazany, styl i elegancja. Naprawdę przyciąga. Dobra robota.

Zostaw Komentarz