Festival Around The Rock

with 16 komentarzy

Wczoraj razem z Jurkiem byliśmy w Czerwonce-Leszczyny na Festivalu Muzyki Niemechanicznej Around The Rock. 8 zespołów rywalizowało w konkursie (zwycięstwo przypadło kapeli 13 Poziomo). Gwiazdy wieczoru to Carrion, Oddział Zamknięty i Habakuk. Najbliżej muzycznie mi do tych ostatnich. Atmosfera była świetna – ludziska fajowo się bawili i chętnie pozowali do zdjęć. Wszystkich, którym obiecałem fotki zapraszam tu około środy-czwartku – do tego czasu obrobię materiał i wrzucę do galerii.

EDIT 1. Naprzeciw oczekiwaniom na szybko wrzucam slideshow z wybranymi fotkami.

EDIT 2. Na naszym portalu jest już relacja i galeria Dobry rock i jego przyjaciele.

EDIT 3. Prawie jak w ING Bank Śląski – Jak mówią – tak robią. Zapraszam do galerii na pierwszą partię zdjęć (130 sztuk). CDN…

EDIT 4. Ponad 50 kolejnych fot wrzuciłem do galerii. CDN…

EDIT 5. Galeria powiększyła się o kolejne 80 fotek. Są to już wszystkie z Oddziału Zamkniętego – zostały mi jeszcze do wrzucenia z Habakuka. Uff – dawno nie przygotowywałem tak obszernej galerii, no ale czego się nie robi dla publiki. Dodam – świetnej publiki. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do oglądania i komentowania zdjęć. PS. ostatnie trzy fotki to fotografów portret własny – jest już po północy i zbieramy siły na ostatnią atrakcję wieczoru.

EDIT 6. To już jest koniec. Ostatnie 90 fotek (z Habakuka) powędrowało do galerii. Przyznam szczerze, że jest to najobszerniejsza galeria w dziejach OQLa. Już mam połowę dostępnego miejsca na Picasie wykorzystane i jak tak dalej pójdzie to pójdę z torbami bo trza będzie googlowi płacić. Oczywiście żartuję – damy radę.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 26 lipca będziemy z Jurkiem na Najcieplejszym Miejscu na Ziemi.  1 i 2 sierpnia Jurek będzie na Sterkovna Open Music w czeskim Hlucinie (gra tam Oddział Zamknięty) – ja w tym czasie będę na urlopie wypoczywał w Górach Stołowych.

16 Odpowiedzi

 1. Meg

  Hehe ja czekam na te zdjęcia.. :))

 2. Dominik

  Niezła fotka na początek

 3. genji

  czekam z niecierpliwością 🙂
  na resztę zdjęć

 4. George

  Oooo… Ciekawe jak tam reszta zdjec.. Czekam niecierpliwie.. ;]

 5. Chalik

  ooo nawet załapałem się na jedno foto 😉 czekam na resztę zdjęć 🙂
  Pozdro

 6. George

  ja zalapalem sie na 2 zdjecia. czekam na reszte 😉

 7. pajeczaki

  ale wlosy!! 😀

 8. pajęcze 😉

 9. pajeczaki

  dobrze, ze nie mial lupiezu… ;]

 10. 😉

 11. George

  bedzie wiecej zdjec?

 12. hubi

  poprosze wiecej zdjec szczególnie z koncówki imprezy bo sie nie znalazłem jeszcze pozdro:)

 13. tak – będą – plany mam ambitne – ale kiepskawo z czasem – postaram się wrzucić dziś wieczorem jakąś część

 14. Prawie jak w ING Bank Śląski – Jak mówią – tak robią. Zapraszam do galerii na pierwszą partię zdjęć (130 sztuk). CDN…

 15. Galeria powiększyła się o kolejne 80 fotek. Są to już wszystkie z Oddziału Zamkniętego – zostały mi jeszcze do wrzucenia z Habakuka. Uff – dawno nie przygotowywałem tak obszernej galerii, no ale czego się nie robi dla publiki. Dodam – świetnej publiki. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do oglądania i komentowania zdjęć. PS. ostatnie trzy fotki to fotografów portret własny – jest już po północy i zbieramy siły na ostatnią atrakcję wieczoru.

 16. Meg

  Świetne! 😉

Zostaw Komentarz