KULTowe fotki życia…

with 9 komentarzy

…miały być. Niestety nie udało się. Bardzo liczyłem na dobre zdjęcia z koncertu KULTu w Spodku ale pomimo posiadanej akredytacji nie dało się nic powalającego wyczarować. Można było cykać tylko dwa pierwsze utwory – a wtedy jak na złość światło do dupy – najpierw niebieskie potem czerwone (myślę, że jest celowe działanie bo już na koncercie Myslovitz się z tym spotkałem). Zaliczyłem dwie próby wbicia się pod scenę ale z całym ekwipunkiem na plecach nie doszedłem zbyt blisko, a fotki jeśli udało mi się robić to w nieustannym kołysaniu – raz ścinałem głowy, raz nogi. Koncert był zajebisty – najlepszy na jakim byłem. Nie ma tego złego – jest cel – za rok zrobię fotkę życia… Zapraszam do galerii.

Highslide JS

9 Odpowiedzi

 1. money
  |

  Mi sie te zdjęcia bardzo podobają i czy mógł bym prosić o podesłanie mi ich na mail moneypl@gmail.com w troche lepszej rozdzielczości??

  z góry dziękuje

 2. seba
  |

  A jak się dostaje akredytację na taki na przykład koncert? 🙂

 3. Jestem z prasy lokalnej – Nowiny Raciborskie i menager sam się do nas zwrócił z propozycją biletów dla czytelników oraz akredytacją dla dziennikarza/fotoreportera w zamian za umieszczenie informacji zapowiadającej koncert.

 4. Qla
  |

  Byłem tam…
  Było zajebiście, Kazik dał radę, a foty też dają radę. Kilka naprawdę dobrych.

 5. fitold
  |

  nie iwem co chcesz od tych fotek, są git!

 6. dominik
  |

  Paweł, fotki są niezłe. Nie wiem czego się czepiasz? 😉

 7. Dzięki wszystkim za opinie. Może nie są aż takie złe te fotki 😉 – ale jest jeden ich poważny mankament – są słabe technicznie – często zaprezentowane w galerii fotografie są cropami (kadrami) i są wyżyłowane na maxa – nie wiem czy w większym formacie by się obroniły. Stąd też info do money: to są jedyne poczciwe kopie jakie posiadam 😉

 8. lettissi
  |

  fotki są super!!! sama robie zdjęcia na każdym koncercie – nie są wysokich lotów technicznych(tu ukłon – OQL:-), ale są moje moje i tylko moje:-))))
  A z megaclubu… ech – z 3m!
  Pierwsze robiłam 20maja2005 w Krakowie – wyszły super:-) ale potem – roczna przerwa w koncertach i…. mam nadzieję, ze mój – dziś 21miesięczny – Grzegorz Kazimierz:-) pójdzie z mamunią niedługo w tany:-))))))

 9. Poproszę autora zdjęć o kontakt mailowy w sprawie zdjęć ze Spodka, chciałbym je ewentualnie wykorzystać w projekcie menu dvd, które właśnie robię, tylko muszę mieć po pierwsze zgodę, a po drugie zdjęcia w lepszej jakości. Reszta szczegółów mailowo.

Zostaw Komentarz