Tetraedr w winiarni

with Jeden komentarz

„Na ulicy Szewskiej” to obrazy z codzienności – miłość, radość, rodzina, śmiech, praca, odrzucenie, kara – które zdarzały się nim w mieście po Żydach pozostały tylko puste miejsca. Spektakl w reżyserii Grażyny Tabor inspirowany tragedią Holocaustu, porusza do głębi w finale ukazując dramat ludzi wyrwanych nagle z normalnego życia. Premiera odbyła się w maju tego roku na placu przy skrzyżowaniu ulic Szewskiej i Mickiewicza, w miejscu gdzie przed wojną stała żydowska synagoga. 4 października Tetraedr wystawił go w raciborskiej winiarni przy ul. Zborowej. Posępna piwnica opuszczonego do niedawna budynku dopełniła całości. źródło: http://foto.nowiny.pl/tetraedr-w-winiarni

Byłem ciekawy odbioru zdjęć i wystawiłem je pod ocenę „branży” na forum snaposhots.pl. Najbardziej wartościową dla mnie jest opinia Lukusa:

Jestem typowym amatorem więc naprawdę ciężko mi coś powiedzieć! Odebrałem to tak! Po przeczytaniu wstępu, względem opisu, zobaczyłem wszystkie zaproponowane zdjęcia kilka razy i co?? I poczułem się tak jak bym tam był, zacząłem nawet odnosić wrażenie że tam stoję, ale dopiero za którymś podejsciem to do mnie dotarło! Jest ok!

Zobacz zdjęcia na foto.nowiny.pl.

Tetraedr w winiarni
Tetraedr w winiarni

Jedna odpowiedz

  1. Gregory
    |

    dzięki za przywołanie wspomnień 🙂

Zostaw Komentarz